fbpx

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Założycielka i główna projektantka marki

Bożena Miszczak - Evans

Laura Guidi to luksusowa marka odzieżowa dedykowana nowoczesnym kobietom ceniącym klasykę w nowatorskim wydaniu. Nasz styl to oszczędne ale wyrafinowane kroje, wysokiej jakości włoskie tkaniny, kobiece fasony i eleganckie detale.

Laura Guidi przez lata wypracowała sobie stabilną pozycję zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Marka ma na swoim koncie spektakularne autorskie pokazy mody. Była również wielokrotnie zapraszana na ważne międzynarodowe wydarzenia modowe. Jednym z nich były urodziny największej modowej stacji telewizyjnej Fashion TV, podczas których marka zaprezentowała autorską kolekcję wśród polskich jak i światowych projektantów.

Kolekcje Laury Guidi doceniają Klientki w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Rosji. To również ulubiona marka polskich gwiazd, przedstawicielek kina, muzyki, kultury, sztuki oraz biznesu. Na co dzień z marką pracują najważniejsi styliści modowi oraz media. Są wśród nich takie tytuły jak Elle, Harper Bazaar, Cosmopolitan, Twój Styl, Pani i wiele innych. Laura Guidi to marka stworzona z pasji i miłości do kobiecego piękna.

INSTAGRAM   https://instagram.com/

FACEBOOK   https://facebook.com

f